Evenimente / Baroul Dolj

25 Mai 2018

Baroul Dolj: Rezultate Cupa UNIRII la fotbal, Craiova, 24-26 mai 2018


Meciuri Grupa A

Teren Meci Cod Ziua, ora Gazde Oaspeți Scor
L1/T1 P1 A1 A2 Vi, 11.00-11.35 Baroul Dolj Baroul București 1 1
L1/T2 P2 A3 A4 Vi, 11.00-11.35 Baroul Constanța Baroul Gorj 2 6
L1/T1 P3 A4 A5 Vi, 11.40-12.15 Baroul Gorj Baroul Argeș 2 0
L1/T2  P4 A6 A7 Vi, 11.40-12.15 Baroul Ilfov Baroul Alba 0 10
L1/T1 P5 A1 A3 Vi, 12.20-12.55 Baroul Dolj Baroul Constanța 7 1
L1/T2  P6 A2 A5 Vi, 12.20-12.55 Baroul București Baroul Argeș 5 0
L1/T1 P7 A1 A7 Vi, 13.00-13.35 Baroul Dolj Baroul Alba 4 5
L1/T2  P8 A4 A6 Vi, 13.00-13.35 Baroul Gorj Baroul Ilfov 8 0
L1/T1 P9 A2 A3 Vi, 13.40-14.15 Baroul București Baroul Constanța 7 1
L1/T2  P10 A5 A6 Vi, 13.40-14.15 Baroul Argeș Baroul Ilfov 10 2
L1/T1 P11 A1 A4 Vi, 14.20-14.55 Baroul Dolj Baroul Gorj 4 5
L1/T2  P12 A2 A7 Vi, 14.20-14.55 Baroul București Baroul Alba 2 1
L1/T1 P13 A3 A6 S, 11.00-11.35 Baroul Constanța Baroul Ilfov 7 7
L1/T2  P14 A5 A7 S, 11.00-11.35 Baroul Argeș Baroul Alba 0 9
L1/T1 P15 A2 A4 S, 11.40-12.15 Baroul București Baroul Gorj 2 1
L1/T2  P16 A1 A5 S, 11.40-12.15 Baroul Dolj Baroul Argeș 8 1
L1/T1 P17 A3 A7 S, 12.20-12.55 Baroul Constanța Baroul Alba 3 9
L1/T2  P18 A1 A6 S, 12.20-12.55 Baroul Dolj Baroul Ilfov 11 1
L1/T1 P19 A4 A7 S, 13.00-13.35 Baroul Gorj Baroul Alba 2 4
L1/T2  P20 A3 A5 S, 13.00-13.35 Baroul Constanța Baroul Argeș 6 1
L1/T1 P21 A2 A6 S, 13.30-14.15 Baroul București Baroul Ilfov 7 2

 

Clasamentul Grupei A

Nr Echipa M V E I G Pct
1 Baroul București 6 5 1 0 18 16
2 Baroul Alba 6 5 0 1 27 15
3 Baroul Gorj 6 4 0 2 12 12
4 Baroul Dolj 6 3 1 2 21 10
5 Baroul Constanța 6 1 1 4 -17 4
6 Baroul Argeș 6 1 0 5 -20 3
7 Baroul Ilfov 6 0 1 5 -41 1

 

Meciuri Grupa B

Teren Meci Cod Ziua, ora Gazde Oaspeți Scor
L2/T1 F1 B1 B2 Vi, 11.00-11.35 Baroul Olt Baroul Suceava 2 0
L2/T2 F2 B3 B4 Vi, 11.00-11.35 ADSA București UAR Moldova 2 3
L2/T1 F3 B4 B5 Vi, 11.40-12.15 UAR Moldova Baroul Brăila 5 0
L2/T2  F4 B6 B7 Vi, 11.40-12.15 Themis Arad Baroul Mehedinți 3 2
L2/T1 F5 B1 B3 Vi, 12.20-12.55 Baroul Olt ADSA București 6 1
L2/T2  F6 B2 B5 Vi, 12.20-12.55 Baroul Suceava Baroul Brăila 8 2
L2/T1 F7 B1 B7 Vi, 13.00-13.35 Baroul Olt Baroul Mehedinți 1 3
L2/T2  F8 B4 B6 Vi, 13.00-13.35 UAR Moldova Themis Arad 2 2
L2/T1 F9 B2 B3 Vi, 13.40-14.15 Baroul Suceava ADSA București 9 1
L2/T2  F10 B5 B6 Vi, 13.40-14.15 Baroul Brăila Themis Arad 1 7
L2/T1 F11 B1 B4 Vi, 14.20-14.55 Baroul Olt UAR Moldova 2 3
L2/T2  F12 B2 B7 Vi, 14.20-14.55 Baroul Suceava Baroul Mehedinți 6 5
L2/T1 F13 B3 B6 S, 11.00-11.35 ADSA București Themis Arad 0 2
L2/T2  F14 B5 B7 S, 11.00-11.35 Baroul Brăila Baroul Mehedinți 1 2
L2/T1 F15 B2 B4 S, 11.40-12.15 Baroul Suceava UAR Moldova 2 2
L2/T2  F16 B1 B5 S, 11.40-12.15 Baroul Olt Baroul Brăila 4 1
L2/T1 F17 B3 B7 S, 12.20-12.55 ADSA București Baroul Mehedinți 2 4
L2/T2  F18 B1 B6 S, 12.20-12.55 Baroul Olt Themis Arad 3 4
L2/T1 F19 B4 B7 S, 13.00-13.35 UAR Moldova Baroul Mehedinți 1 2
L2/T2  F20 B3 B5 S, 13.00-13.35 ADSA București Baroul Brăila 5 2
L2/T1 F21 B2 B6 S, 13.30-14.15 Baroul Suceava Themis Arad 2 5

 

Clasamentul Grupei B

Nr Echipa M V E I G Pct
1 Themis Arad 6 5 1 0 13 16
2 Baroul Mehedinți 6 4 0 2 4 12
3 UAR Moldova 6 3 2 1 6 11
4 Baroul Suceava 6 3 1 2 10 10
5 Baroul Olt 6 3 0 3 6 9
6 ADSA București 6 1 0 5 -15 3
7 Baroul Brăila 6 0 0 6 -24 0

 

Semifinale

Baroul București - Baroul Mehedinți:  5  -  0

Baroul Alba - Themis Arad: 2  -  5

 

Finala

Baroul București - Themis Arad: 3-2

 

Locul I: Baroul București

Locul II: Themis Arad

Locul III: Baroul Alba

 

Clasament consolidat

Nr Echipa M V E I G Pct
1 Baroul București            
2 Themis Arad            
3 Baroul Alba            
4 Baroul Mehedinți            
5 Baroul Gorj 6 4 0 2 12 12
6 UAR Moldova 6 3 2 1 6 11
7 Baroul Dolj 6 3 1 2 21 10
8 Baroul Suceava 6 3 1 2 10 10
9 Baroul Olt 6 3 0 3 6 9
10 Baroul Constanța 6 1 1 4 -17 4
11 ADSA București 6 1 0 5 -15 3
12 Baroul Argeș 6 1 0 5 -20 3
13 Baroul Ilfov 6 0 1 5 -41 1
14 Baroul Brăila 6 0 0 6 -24 0